Sportdag: een dag vol beweging en plezier

Tijdens de sportdag hebben we allerlei leuke en uitdagende activiteiten gedaan.

Auteurslezing

Wij brachten een bezoek aan de bibliotheek. Daar maakten we kennis met auteur Isabelle Gielen. Zij stelde een aantal van haar boeken voor. Ze las enkele stukjes voor en ook wij mochten af en toe eens een stukje voorlezen. Het was een inspirerende en leerrijke ervaring die ons vast en zeker motiveert om zelf nog meer te lezen!


Schaakinitiatie

We kregen eerst een woordje uitleg over schaken. Nadien mochten we zelf aan de slag. Wat leuk!


Een gezond ontbijt: de beste start van de dag!

In de klas leerden we over het belang van gezonde voeding en hoe een goed ontbijt ons energie geeft voor de dag. In dit thema kregen wij ook een gezond ontbijt aangeboden door de school, waarbij we genoten van volkoren boterhammen, vers fruit en yoghurt. Zo konden we zelf ervaren hoe lekker en voedzaam een gezonde start van de dag kan zijn!


Wij gingen de uitdaging aan!

Wij kregen de opdracht om samen in groepjes een brug te bouwen. De brug moest een speelgoedautootje kunnen dragen.


De Sint is jarig!


Gezelschappspel

Een spel spelen met de vrienden van de klas is het leukste wat er is!


Swingen en bewegen tijdens de dansinitiatie

Op woensdagnamiddag kregen de leerlingen van de eerste graad de kans om een leuke dansinitiatie te volgen. De leerlingen leerden leuke en coole moves.


Op avontuur in het bos!

De leerlingen van de eerste graad beleefden een fijne dag in het bos.


Veldloop

Proficiat aan alle lopertjes!

De eerste schooldag!

Onze eerste schooldag was een echt kunstwerk: kleurrijk en creatief!

Eerste en tweede leerjaar – Elst